Nuostabios Gedimino Leščiausko rungtynės atnešė pergalę VKKM "Garant-Safety"

...

Nuostabios Gedimino Leščiausko rungtynės atnešė pergalę VKKM "Garant-Safety" 189

Trečiadienį, vasario 7 dieną „Inter Cars“ taurėje savo arenoje „VKKM-Garante Safety“ priėmė svečius „Reborda“ krepšininkus . Pergalę rezultatu 78-70 (17-19; 19-18; 15-9; 27-24) iškovojo aikštelės šeimininkai.

Visą ketvirtį šiek tiek geriau sekėsi aikštelės svečiams, ekipai gerą impulsą įnešė nuo suolo pakilę krepšininkai, o „Reborda“ po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 19-17.

Antro kėlinio pradžioje dominavo Darius Šaulys, visą kėlinį iniciatyva priklausė „Reborda“ komandai. Antroje kėlinio pusėje pastarieji šiek tiek sugriuvo ir iš jų pranašumo liko tik minimalus 37-36.

Antrą rungtynių pusę tritaškiu nuo lentos atidarė Tomas Valantinavičius. Komandos toliau kovėsi atkakliai, o kėlinio pabaigoje Dovydo Kanopos dėka aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį rezultatu 51-46.

Ketvirtajame kėlinyje virė tvirta kova rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai. Rungtynių lūžis įvyko tuomet kai „Garant-Safety“ pataikė keletą tritaškių ir įgijo 8 taškų pranašumą. „Reborda“ bandė gelbėtis aikštės spaudimu, bet paskutinį vinį į „Rebordą“ karstą įkalė Dovydas Kanopa. Šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu

Rungtynių žaidėjai: MVP VKKM „Garant-Safety“ Gediminas Leščiauskas 24t. 12 atk.kam. 36 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)

VKKM „Garant-Safety“ Dovydas Kanopa 18t.

„Reborda“ 24t. 10 per.kam. 8 rez.perd. 8 atk.kam. 9 kld. 35 n.b.