"Pajūrio špylmanai" rungtynių pabaigoje palaužė "Auroros" pasipriešinimą

...

"Pajūrio špylmanai" rungtynių pabaigoje palaužė "Auroros" pasipriešinimą 185

Vasario 1 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Pajūrio špylmanai" ir "Aurora" komandos. "Pajūrio špylmanai" buvo stipresni šiose rungtynėse ir įveikė varžovus rezultatu 65:59 (19:13; 18:15; 10:20; 18:11).

Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, o kėlinio pabaigoje šiek tiek "Pajūrio špylmanai" spūstelėjo į priekį ir laimėjo kėlinuką 19:13.

Antrajame kėlinyje "Pajūrio špylmanai" toliau sėkmingai krovėsi persvarą ir vienu metu ji buvo dviženklė, tačiau po dviejų kėlinukų jaunieji krepšininkai pirmavo 37:28.

Po ilgosios pertraukos "Aurora" kilo į lemiamą šturmą. Visą kėlinuką "Aurora" kibo į atlapus ir lipo ant kulnų varžovams. Kėlinio pabaigoje po taiklaus Valdo Ivanausko tritaškio paskutinėmis sekundėmis "Aurora" pirmą kartą persvėrė rezultatą (48:47).

Lemiamame ketvirtyje komandos kovėsi lygiai ir tik rungtynių pabaigoje pademonstravę stipresnius nervus pergalę iškovojo "Pajūrio špylmanai" vedami Justo Maceikio (65:59).

MVP: Andrius Žymantas "Pajūrio špylmanai" 11 tšk., 13 atk. kam., 26 nb.  (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Egidijus Mačiukas "Aurora" 7 tšk., 11 atk. kam., 14 nb.