"Pajūrio Špylmanai" užtikrintai žengė į atkrintamasias varžybas

...

"Pajūrio Špylmanai" užtikrintai žengė į atkrintamasias varžybas 199

Ketvirtadienio vakarą dėl patekimo į pagrindines „Inter Cars“ taurės atkrintamąsias varžybas susikovė „Pajūrio špylmanai“ su „WYWA“. Pergalę rezultatu 86-69 (18-16; 24-11; 26-17; 18-25;) iškovojo „Pajūrio špylmanai“ ir užėmė 7 vietą.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Abi komandos puolė uraganiniu greičiu ir sužaidus 3 minutes „Pajūrio špylmanai“ pirmavo 9-8. Vėliau žaidimo ritmas aprimo. Komandos pradėjo žaisti daugiau individualų krepšinį, tai nedavė vaisių, daug metimų buvo sudėtingi ir skriejo pro šalį. Taip pat abi komandos nemažai klydo ir žaidė padrikai, tačiau likus žaisti apie pusę antro kėlinio „Pajūrio Špylmanai“ suaktyvino gynybą, pradėjo spausti ir tai davė vaisių o paskutinius pirmosios pusės taškus baudų metimu pataikė Jonas Žvinys („Pajūrio Špylmanai“) taip savo komandą išvedė į priekį net 15 taškų (42-27).

Trečiajame kėlinuke sužaidus apie 4 minutes po Nerijaus Rokanskio ir Rimanto Šimkaus (Abu „WYWA“) taiklių tritaškių metimų likus žaisti apie 6 minutes sumažino savo komandos atsilikimą iki devynių taškų (39-48), tačiau į tai Paulius Kazlauskas atsakė 5 taškais iš eilės ir palaužė galutinai savo priešininkus, bei padėjo savo komandai susikrauti net 27 taškų persvarą ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos, likus pusantros minutės „WYWA“ komanda kovės iki galo ir apmažino savo atsilikimą iki 17 taškų 69-86.