...

Pasaka baigta: "Vakarų laivų gamykla" paskendo "Daikra-Loglita" komandos greitajame puolime 673

Spalio 20 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Daikra-Loglita“ ir „Vakarų laivų gamykla“ komandos. Abi komandos žygiavo be pralaimėjimų, tačiau „Daikra-Loglita“ suritino į krepšį net 113 taškų ir varžovus sudorojo it lengvą grobį 113:64 (28:18; 33:15; 24:21; 28:10).

Rungtynes abi komandos pradėjo lėta sparta ir pirmasis kėlinukas klostėsi apylygiai. Antroje kėlinio pusėje "Daikra-Loglita" rimtai suspurdėjo puolime ir sugebėjo įgyti dviženklę persvarą 28:18.

Antrame kėlinyje "Daikra-Loglita" su varžovais darė ką norėjo. Greitas puolimas varė į nevilty varžovus, tačiau pastarieji neturėjo kuo atsakyti ir rungtynes pralaimėjo dar antrajame kėlinyje. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis esant triuškinamam rezultatui 61:33.

Po ilgosios pertraukos teliko sustvarkyti formalumus. Nors nemažai energijos "Vakarų laivų gamykla" komandai įnešė Aurimas Girskis, "Daikra-Loglita" neturėjo problemų ir rungtynes laimėjo lengviau nei įtikinamai 113:64.

MVP: Andrius Steponaitis "Daikra-Loglita" 19 tšk., 12 atk. kam., 5 išpr. praž., 35 nb.

Laimonas Remeikis "Daikra-Loglita" 22 tšk., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 28 nb.

Aurimas Girskis "Vakarų laivų gamykla" 17 tšk., 4 atk. kam., 12 nb.