...

Paskutinį kėlinį keturiese rungtyniavę "Aliaska" žaidėjai patyrė nesėkmę prieš 50 naudingumo balų surinkusio Aivaro Jokubaičio komandą 343

Trečiadienį, rugsėjo 26 dieną „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Aliaska“ ir „MB Baltic Brokers - Garant Boats“. Pergalę rezultatu 100-85 (28-16; 24-14; 24-23; 24-22) iškovojo „MB Baltic Brokers - Garant Boats“.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos rungtyniavo nuostabiai, komandos kartu sudėjus per ketvirtį smeigė net 13 taiklių tritaškių. Po pirmo kėlinio „MB Baltic Brokers - Garant Boats“ 28-26 pirmavo prieš „Aliaską“.

Antrajame kėlinyje viskas vyko panašiai kaip ir pirmame, ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Antrajame kėlinyje šiek tiek taikliau atakavo „MB Baltic Brokers - Garant Boats“, o tai atnešė jiems dviženklį pranašumą 52-40.

Po ilgosios pertraukos „„MB Baltic Brokers - Garant Boats““ toliau liejo tritaškiu, „Aliaska“ atsakė tuo pačiu ir ekipos toliau rungtyniavo rezultatyviai ir greitai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos Deividas Gevorkianas patyrė traumą, o „Aliaska“ žaidėjai rungtyniauti liko vos keturi. Po trijų kėlinių rezultatas 76-63 „MB Baltic Brokers - Garant Boats“ komandos naudai.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių baigtis tapo aiški. „MB Baltic Brokers - Garant Boats“ komanda iškovojo pergalę rezultatu

Rungtynių žaidėjai: „MB Baltic Brokers - Garant Boats“ Aivaras Jokubaitis 30t. 23 atk.kam. 50 n.b.

„MB Baltic Brokers - Garant Boats“ Valdas Garadauskas 23t. 27 n.b.

„Aliaska“ Virginijus Venckauskas 30t. 27 n.b.