Pavasario "Įmonių taurės" čempionai skėlė skaudų antausį "Prolain" mažosios taurės favoritams

...

Pavasario "Įmonių taurės" čempionai skėlė skaudų antausį "Prolain" mažosios taurės favoritams 909

Spalio 14 dieną "Prolain" mažojoje taurėje susitiko "OverSize" ir "Daikra-Prolain" komandos. Fantastiškai tolimus metimus pataikę "OverSize" parklupdė ant kelių "Daikra-Prolain" komandą 85:78 (15:17; 23:20; 19:19; 28:22).

Nuo pirmų minučių aikštėje vyko lygi kova, "Daikra-Prolain" pirmąjį ketvirtį pradėjo kiek geriau, tačiau ketvirčio pabaigoje "OverSize" sušvelnino atsilikimą iki 15:17.

Antrajame ketvirtyje siautėjo "OverSize" komandoje Andrius Mikaločius. Jis vieną po kito šveitė tolimus metimus, kurie skrodė tinklelį, tiesa "OverSize" ne itin gerai sekėsi apsiginti nuo varžovų aukštaūgių ko pasekoje nepavyko persverti rezultato. Kėlinio paskutinę sekundę su sirena savo 6-ąjį tolimą metimą pataikęs Andrius Mikaločius išvedė savo komandą minimalia persvara 38:37.

Po ilgosios pertraukos "OverSize" pajutę kraujo skonį tiesiog fenomenaliai pataikė iš toli, o varžovai pradėję nervotis aikštėje pasėjo paniką bei chaosą. "OverSize" to pasekoje ketvirtajame kėlinyje jau buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau Donato Banio pastangomis sugrįžo į rungtynes. Likus 3 minutėms "OverSize" kalė dar 3 tolimus metimus iš eilės ir tai pražudė varžovus 85:78.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Valdas Garadauskas "OverSize" 21 tšk., 10 atk. kam., 31 nb.

Donatas Banys "Daikra-Prolain" 12 tšk., 13 atk. kam., 7 išpr. praž., 21 nb.

Andrius Mikaločius "OverSize" 23 tšk., 7/12 trit., 18 nb.

Valentinas Rumiancevas "Daikra-Prolain" 15 tšk., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kld., 17 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti