...

Penkiese susirinkę "MB Baltic Broker" krepšininkai neatsilaikė prieš "Daikra" puolimą 360

Spalio 8 d. vakarą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Daikra“ ir „Garant Boats “ komandos. Penkiese žaidę „Garant Boats“ krepšininkai neturėjo vilčių prieš gerai žaidusius „Daikra“ krepšininkus – 93:66 (28:12; 16:18; 15:17; 34:19).

Penkiese susirinkę „Garant Boats“ krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių stengėsi įkasti „Daikros“ ekipai. Komandos pradėjo rungtynes apsikeisdamos taiklių metimų salvėmis, tačiau įpusėjus kėlinukui „Daikros“ krepšininkai pradėjo pajausti metimą, o „Garant Boats“ – nuovargį ir tuo pasinaudoję „Daikros“ krepšininkai pradėjo stipriai atakuoti priešininkus, o pagrindiniai spurto iniciatoriai Martynas Macas ir Valentinas Rumiancevas kartu pataikė penkis tritaškius metimus ir po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 28:12.

Į antrąjį kėlinuką “Daikros” krepšininkai išėjo kiek atsipalaidavę ir leido varžovams pradėti vytis, “Garant Boats” vedami Valdo Garadausko sumažino pranašumą iki 10 taškų, bet “Daikros” krepšininkai arčiau varžovų neprisileido ir po dviejų kėlinių išėjo ilsėtis turėdami 14 taškų pranašumą – 44:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nesikeitė “Daikra” ir toliau išlaikė savo susikrautą pranašumą, o “Garant Boats” taupydamiesi bandė mažinti deficitą iš tolimos distancijos. Po triejų kėlinių rezultatu 59:47 priekyje “Daikra”.

Ketvirtąjame kėlinuke “Daikra” liko tik sutvarkyti formulumus, abi komandos pradėjo mėgautis krepšiniu ir kurti laisvas atakas, o galutinis rungtynių rezultatas – 93:66 “Daikros” naudai.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Daikra“ Dainius Čereškinas 14 t., 10 at. k., 24 n.b.

„Daikra“  Andrius Steponaitis - 12 t., 12 at.k., 21 n.b.

„Garant Boats“ Oleg Semionov – 14 t., 5 at.k., 8 rez.p., 16 n.b.