Pirmoji staigmena: "Garant Boats" įšsiveržė serijoje iki dviejų pergalių

...

Pirmoji staigmena: "Garant Boats" įšsiveržė serijoje iki dviejų pergalių 206

Vasario 20 dienos vakarą "Inter Cars" taurėje įvyko pirmosios ketvirfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko "Garant Safety" ir "Garant Boats" komandos. Pirmąją staigmeną jau pirmose serijos varžybose pateikė "Garant Boats" komanda įveikusi varžovus 81:74 (20:22; 20:14; 12:13; 29:25).

Jaunimas jau nuo pirmų minučių nuesprendė nejuokauti ir spurtavo 6:0, ko pasekoje "Garant Boats" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos "Garant Boats" atsigavo ir grįžo į rungtynes. Kėlinukas baigėsi jaunimo persvara 22:20.

Antrajame kėlinuke "Garant Boats" pajautė, kad gali žaisti ir pradėjo pataikyti net super sudėtingus metimus, kurie padėjo įgyti nedidelę persvarą ir po dviejų kėlinukų pirmauti rezultatu 40:36.

Po ilgosios pertraukos Justas Bražas į aikštę metė smogiamąjį penketą, tačiau "Garant Boats" tai buvo nė motais, net be savo lyderio žaidę "Garant Boats" trečiajame kėlinyje įgijo rekordinę 9 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje Justo Bražo auklėtiniai sugebėjo priartėti prieš lemiamą ketvirtį 49:52.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Valdo Gradausko dviejais kosminiais tritaškiais metimais ir dar viena rekordine 10 taškų persvara, vėliau jaunimas atsakė spurtu 5:0 ir sumažino skirtumą iki 55:60. Rungtynių pabaigoje tvyravo didžiulė įtampa, ir "Garant Safety" visais būdais stengėsi persverti rezultatą. Viskas ką pavyko tai priartėti iki 3 taškų, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai pražudė jaunimą, ko pasekoje pralaimėta 74:81.

MVP: Oleg Semionov "Garant Boats" 17 tšk., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 31 nb.

Gediminas Leščiauskas "Garant Safety" 23 tšk., 12 atk. kam., 32 nb.

Julius Vilovas "Garant Boats" 13 tšk., 8 atk kam., 16 nb.