Po dviejų pratesimų trilerio "VKKM - Garant Safety" išlygino serijos rezultatą

...

Po dviejų pratesimų trilerio "VKKM - Garant Safety" išlygino serijos rezultatą 251

Balandžio 5 dienos vakarą "Inter Cars" taurėje antrose pusfinalio rungtynėse susitiko "VKKM – Garant Safety" ir „Adrijus-Daikra" komandos.Po dviejų pratesimų trilerio „VKKM - Garant Safety“ išlygino serijos rezultatą – 84:52 (20:22; 13:15; 14:11; 17:16; 8:8; 12:10).

Varžybos nuo pat pirmųjų minučių prasidėjo taškas į tašką. Nė viena komanda neįrodė pranašumo, „Adrijus-Daikra“ po pirmojo kėlinio priekyje - 22:20.

Antrąjame kėlinuke dominavo taktinis krepšinis, vyko ilgos atakos, komandos ieškojo spragų gynyboje.  Du taiklūs „Adrijus-Daikra“ krepšininkų Martyno Maco tritaškiai metimai ir Andriaus Staponaičio dominavimas po krepšiu pastarajai komandai leido susikrauti 9 taškų pranašumą, bet jaunieji „VKKM - Garant Safety“ krepšininkai nepasimetė ir iki antrojo kėlinio pabaigos spėjo sumažinti deficitą iki 4 taškų – 33:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo intensyviu – taškas į tašką žaidimu. 5-ąją minutę Gedimino Lesčiausko tritaškis išlygino rungtynių rezultatą – 45:45, bet kitoje atakoje jau sekė „Adrijus-Daikra“ žaidėjo Manto Vaičekausko taiklus tritaškis. Po triejų kėlinių rezultatas – 47:48 „Adrijus-Daikra“ naudai.

Ketvirtąjame kėlinyje taip pat aikštelėje tvyrojo įtampa, nes komandos keitėsi taikliais metimais vienas po kito. Likus žaisti 5 min. Dovydo Kanopos tritaškis „VKKM - Garant Safety“ komandai leido persverti rungtynių rezultatą jau „VKKM - Garant Safety“ komandos naudai – 55:50. Likus žaisti 20 sekundžių „VKKM - Garant Safety“ vis dar turėjo 2 taškų pranašumą, bet kamuolį rankose turėjo „Adrijus-Daikra“ krepšininkai. Likus žaisti kelioms sekundėms „Adrijus-Daikra“ krepšininko Manto Vaičekausko dvitaškis metimas skriejo pro šalį, bet vietoje ir laiku atsidūręs „Adrijus-Daikra“ krepšininkas Dainius Rupšys atkovojo kamuolį puolime ir įgrūdo du taškus iš po krepšio, taip išplėšdamas pratesimą – 64:64.

Prątesimo metu jaunieji „VKKM“ krepšininkai vėl susikrovė 5 taškų persvarą, bet Valentino Rumiancevo 2 taiklūs baudos metimai ir Viliaus Kinkos dvitaškis metimas leido „Adrijus-Daikra“ komandai išsiveržti į priekį – 70:69. Likus žaisti mažiau nei minutei Gediminas Lesčiauskas baudos metimais galėjo persverti rungtynių rezultatą, bet viena skriejo pro šalį, o „Adrijus-Daikra“ krepšininko Martyno Maco dvitaškis metimas skriejo pro šalį ir komandos keliauja į antrąjį pratesimą.

Antrąjame pratesime nei viena komanda neįrodė pranašumo. Po vienos komandos rezultatyvios atakos, iškart sekė kitos komandos taškai. Likus žaisti 20 sekundžių pasktutinės minutinės pertraukėlės paprašė „VKKM - Garant Safety“ treneris Justas Bražas. Paskutinės atakos metu kamuolį rankose turėjęs Justas Andriuškevičius likus triem sekundėm pataikė sudėtingą dvitaškį metimą ir išplėšė pergalę „VKKM - Garant Safety“ komandai.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „VKKM - Garant Safety“ Ignas Pitrėnas 15 t., 7 at.k., 8 rez.p., 2 perimti.k., 26 n.b.

„VKKM - Garant Safety“ Dovydas Kanopa – 13 t., 10 at.k., 5 rez.p., 17 n.b.

„Adrijus-Daikra“  Vilius Kinka – 13 t., 9 at.k., 5 rez.p., 29 n.b.