Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidusi "Garant Boats" ekipa iškovojo pergalę

...

Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidusi "Garant Boats" ekipa iškovojo pergalę 105

Lapkričio 26 dieną  „Inter Cars“ taurėje susitiko „Garant Boats“ ir „KN“ ekipos. Ketvirtajame kėlinyje užtikrintai žaidę „Garant Boats“ iškovojo pergalę rezultatu 86-71 (32-17; 17-23; 18-19; 19-12).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės  atidarė Valdas Garadauskas, „KN“ ekipos sąskaitą prabėgus dviems minutėms atidarė Gintaras Narmontas. Antroje kėlinio pusėje „Garant Boats“ vedama Valdo Garadausko ir Juliaus Vilovo, kėlinio pabaigoje Julius Vilovas smeigė dar porą tolimų metimų ir jo ekipa po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 32-17.

Antrajame ketvirtyje „KN“ ekipa įsibėgėjo ir Gintaro Narmonto tritaškių šou sumažino ekipos atsilikimą. Antroje kėlinio pusėje „KN“ pradėjo neleistinai klysti, o tai ekipai sutrukdė pasivyti varžovus. Ekipas po dviejų kėlinių skyrė 9 taškai (49-40).

Antroje rungtynių pusėje „Garant Boats“ praleido keletą tritaškių ir išvaistė turėtą pranašumą. „Garant Boats“ reikiamu momentu truktelėjo Edvinas Puklevičius, o kėlinio pabaigoje greitomis atakomis užsiautejo Oleg Semionov. Prabėgus trisdešimčiai minučių rezultatas 67-59 priekyje „Garant Boats“.

Kėlinį įspūdinga gynyba ir fantastiniu spurtu (13-0) pradėjo „Garant Boats“. Ekipai tai padėjo susikrauti pranašumą ir ramiai pabaigti rungtynes (86-71).