R. Šimkaus baudos metimas atnešė pergalę į "WYWA" kraitį

...

R. Šimkaus baudos metimas atnešė pergalę į "WYWA" kraitį 689

Spalio 30 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „WYWA“ ir „VMG“ komandos. „WYWA“ šventė pergalę – 59:58 (18:7; 12:11; 8:26; 21:14)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „WYWA“ pradėjo rodyti savo jėgą ir didino savo pranašumą, įpusėjus kėlinukui pastarieji buvo priekyje – 13:2. O po pirmojo kėlinio „WYWA“ priekyje – 18:7.

Antrąjame ketvirtyje įsitvyrojo greitesnis žaidimo tempas, „VMG“ pradėjo rinktis savo taškus iš baudos aikštelės, tačiau „WYWA“ antrajame kėlinyje varžovų arčiau neprisileido – 30:18.

Po ilgosios pertraukos „VMG“ surengė spurtą ir prie „WYWA“ priartėjo – 34:30. Kėliniui besibaigiant „VMG“ tęsė savo spurtą ir po triejų kėlinių priekyje buvo – 44:38.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė arši kova taškas į tašką. Likus žaisit 1 min. rungtynių rezultatas tapo lygus – 56:56. Paskutinės atakos metu prieš „WYWA“ žaidėją Rimantą Šimkų buvo prasižengta, o pastarasis realizavo vieną baudos metimą, o tai leido „WYWA“ krepšininkams džiaugtis pergalę – 59:58.

MVP: „WYWA“ Karolis Opulskis – 6 t., 16 at.k., 5 rez.p., 24 n.b.

„WYWA“ Karolis Gailiūnas – 13 t., 8 at.k., 17 n.b.

„VMG“ Kęstas Barvydas – 13 t., 14 at.k., 21 n.b.