...

"Reborda" paskutinėmis sekundėmis išsigelbėjo prieš vos penkiese rungtyniavusius "Dragūnus" 430

Trečiadienį, lapkričio 28 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Dragūnai“ ir „Reborda“. Pergalę rezultatu 56-55 (11-11; 18-8; 8-15; 19-21) iškovojo „Reborda“.

Pirmame ketvirtyje aikštelėje vyko „chaosas“. Abi komandos puolime atrodė tragiškai. Po pirmo kėlinio rezultatas 11-11.

Antrame kėlinyje žaidimas klostėsi taip pat kaip ir pirmajame. Ketvirčio pabaigoje Karolis Kavalenka pataikė 2 tritaškius ir „Reborda“ atitolo 29-19.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje vėl nieko ypatingo nevyko. Po trijų kėlinių „Reborda“ priekyje 37-34.

Paskutiniame ketvirtyje rankos atsirišo Andriui Skvarčinskui, bet „Reborda“ toliau vargo prieš vos penkis varžovus. Rungtynių pabaigoje Artūras Macickas ir Dmitrijus Liaščukas rungtyniavo nuostabiai.  Likus 1 minutei „Dragūnai“ pirmavo rezultatu 53-50. Bet tada „Reborda“ mirtinai užspaudė varžovus, Andrius Skvarčinskas smeigė 2 tritaškius ir likus 3 sekundėms „Reborda“ pirmavo rezultatu 56-55. Per likusį laiką „Reborda“ išsaugojo pranašumą ir šventė sunkią pergalę rezultatu 56-55.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Andrius Skvarčinskas 21t. 16 n.b.