Renesansą išgyvenę "MB Baltic Broker" "Inter Cars" taurės finale!

...

Renesansą išgyvenę "MB Baltic Broker" "Inter Cars" taurės finale! 552

Kovo 20 d. “Inter Cars” taurės lemiamose pusfinalio rungtynėse susitiko „Daikra“ ir „MB Baltic Broker“. Renesansą išgyvenę „MB Baltic Broker“ iškovojo bilietą į „Inter Cars“ taurės finalą – 73:64 (21:9; 12:17; 21:15; 10:32)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan nerezultatyviai, tačiau apyligiai. „Daikra“ pirmojo kėlinio varikliuku tapo Vytautas Remeikis, kuris susmeigė du tritaškius metimus ir tempė savo komandą. Antroje kėlinuko pusėje „Daikra“ geriau apsigynė ir spurtavo, o po pirmojo ketvirčio rezultatu 21:9 pirmavo prieš „MB Baltic Broker“.

Antrąjame kėlinuke „MB Baltic Broker“ sunkiai sekėsi rinkti taškus iš žaidimo, o „Daikra“ visą kėlinuką išlaikė savo persvarą. Kėlinį vainikavo paskutinėmis sekundėmis pataikytas „MB Baltic Broker“ krepšininko Edvino Tamošausko metimas nuo vidurio linijos. Po dviejų kėlinių 33:26 priekyje „Daikra“.

Trečiąjame ketvirtyje „MB Baltic Broker“ išgyveno renesansą ir pradėjo mažinti atsilikimą nuo savo varžovų ir prie ju priartėjo iki 4 taškų. Tačiau antrąją kėlinuko pusę geriau sužaidę „Daikra“ po triejų kėlinių vėl susigražino dviženklę persvarą – 54:41.

Ketvirtąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo „MB Baltic Broker“, kurie spurtavo ir sužaidus 5 min. nuo varžovų atsiliko jau 4 taškais – 57:53. O jau kitose atakose po taiklaus Oleg Semionov dvitaškio prasiveržimo pastarieji išlygino rezultatą – 57:57. Rezultato išlyginimu viskas nesibaigė, pastarieji pradėjo didinti savo pranašumą ir jau, jegų pritrūkusiai „Daikra“ ekipai tapo nebepavejama. Renesansą išgyvenę „MB Baltic Broker“ iškovojo kelialapį į „Inter Cars“ taurės finalą.

MVP: „MB Baltic Broker“ Martynas Šimas – 14 t., 10 at.k., 26 n.b.

„MB Baltic Broker“ Edvinas Tamošauskis – 21 t., 11 at.k., 6 rez.p., 22 n.b.

„Daikra“ Valentinas Rumiancevas – 13 t., 3 at.k., 2 rez.p., 17 n.b.