Roko Misevičiaus šou nustelbė "Urbovitą"

...

Roko Misevičiaus šou nustelbė "Urbovitą" 792

Ketvirtadienį, sausio 30 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Švarūs langai“ ir „Urbovita“ ekipos. Rungtynėse pergalę rezultatu 87-78 (18-19; 23-22; 24-25; 22-12) iškovojo „Švarūs langai“.

Rungtynes „Švarūs langai“ pradėjo nuostabiai ir iškarto spurtavo 12-0. „Urbovita“ griebėsi minutės pertraukėlės po kurios „Urbovita“ atsakė savuoju spurtu 9-0. Šią atkarpą „Švarūs langai“ sustabdė minutės pertraukėle, po kurios žaidimas išsilygino. Po pirmo kėlinio 19-18 pirmavo „Urbovita“.

Antrajame kėlinyje „Urbovita“ stengėsi nutolti, bet „Švarūs langai“ jiems to padaryti neleido, po pirmų dviejų kėlinių rezultatu buvo lygus 41-41.

Trečiajame kėlinyje pasipylė tritaškių lietus. Raidas Putrius smeigė tris iš eilės, o kitoje aikštelės pusėje siautėjo Mindaugas Stropus. Po trijų kėlinių „Urbovita“ pirmavo 1 tašku (66-65).

Ketvirtajame kėlinyje Rokas Misevičius tiesiog sprogdino varžovų krepšį tolimais metimais, kurių per pirmas 5 kėlinio minutes pataikė net 4, dar vieną pridėjo Mark Ostrovskij ir „Švarūs langai“ įgijo dviženklį pranašumą (82-72). Rungtynes „Švarūs langai“ užbaigė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 87-78.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Švarūs langai“ Rokas Misevičius 43t. 11 atk.kam. 10 išprov.praž. 56 n.b.

„Švarūs langai“ Raidas Putrius 19t. 10 n.b.