Salantų "Vėjas" pirmą varžybų etapą pabaigė be pralaimėjimų

...

Salantų "Vėjas" pirmą varžybų etapą pabaigė be pralaimėjimų 147

Sekmadienį sausio 7 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Dragūnai“ ir Salantų „Vėjas“ . Pastarieji šventė eilinę pergalę rezultatu 97-59 (25-14; 24-19; 23-11; 25-15).

Pirmame ketvirtyje vyko greitas ir rezultatyvus žaidimas. Salantiškiai nuolatos pirmavo, bet „Dragūnai“ neleido varžovams pabėgti toli į priekį. Po pirmo kėlinio rezultatas 25-14 priekyje Salantų „Vėjas“.

Antrame ketvirtyje po krepšiu dominuoti pradėjo Pranas Petryla, keletą tritaškių pridėjo jo ekipos draugai, o Salantiškiai nelauktai po dviejų kėlinių turėjo solidų 16 taškų pranašumą 49-33.

Trečiame kėlinyje abi komandos strigo puolime ir per pirmas 3 kėlinio minutes kartu sudėjus pelnė vos 2 taškus.  Po keletos sėkmingų epizodų „Vėjas“ galutinai demoralizavo varžovus ir po trijų kėlinių varžovus jau triuškino rezultatu 72-44.

Ketvirtame kėlinyje Salantai įgijo rekordinį 30 taškų pranašumą. O kėlinio pabaiga tapo formalumu. Rungtynių sirena skelbė „Vėjo“ pergalę rezultatu 97-59.

Rungtynių žaidėjai: MVP Salantų „Vėjas“ Jonas Galdikas 20t. 10 atk.kam. 8 rez.perd. (Prizą įsteigė Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" komanda)

Salantų „Vėjas“ Julius Paulauskas 15t. 24 n.b.

„Dragūnai“ Laurynas Rutkauskas 18t. 8 atk.kam.