Salantų "Vėjas" toliau žygiuoja pergalingu ritmu

...

Salantų "Vėjas" toliau žygiuoja pergalingu ritmu 118

Lapkričio 5 dienos vakarą Gargžduose „Inter Cars“ taurėje susitiko „Reborda“ ir „Salantų Vėjas“ komandos. Salantai neišklydo iš pergalių kelio ir nugalėjo varžovus 79:69 (14:11; 25:21; 28:23; 14:12).

Pirmas rungtynių minutes geriau pradėjo Salantų komanda, kuri įsiveržė į priekį 10:2, tačiau po minutės pertraukėlės „Reborda“ atsigavo ir po pirmojo kėlinuko turėjo vos trijų taškų deficitą (11:14).

Antrame kėlinyje Salantai atitrūko nuo varžovų dviženkle persvara (15 taškų), tačiau ‚Reborda“ kėlinio gale susikaupė ir sukandę dantis skirtumą sumažino iki 32:39.

Po ilgosios pertraukos Salantų „Vėjas“ ir toliau žaidė aktyviau bei kėlinio pradžioje spurtavo kas padėjo įgyti vėl dviženklę persvarą (47:34).  Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 18 taškų, tačiau kaip jau tapo įprasta kėlinio galas priklausė „Rebordai“, kurie sušvelnino skirtumą. Su sirena pataikęs tritaškį  Tomas Normantas sugražino dviženklę persvarą 67:55.

Kėlinio pradžioje Salantų „Vėjas“ vėl diktavo sąlygas ir įgijo 18 taškų persvarą, tačiau kėliniui įpusėjus „Reborda“ grįžo iki 11 taškų deficito. Kaip po to paaiškėjo tai buvo viskas ką tą vakarą galėjo padaryti „Reborda“. Salantų „Vėjas“ ir toliau tęsia pergalingą žygį 79:69.

MVP: Pranas Petryla "Vėjas" 15 tšk., 16 atk. kam., 23 nb.

Valdas Paulauskas "Reborda" 19 tšk., 27 nb.

Darius Šaulys "Reborda" 24 tšk., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 8 kld., 24 nb.

Jonas Galdikas "Vėjas" 14 tšk., 9 rez. perd., 21 nb.