Sezono atidarymo rungtynėse lengvas "Daikros" grobis

...

Sezono atidarymo rungtynėse lengvas "Daikros" grobis 628

Rugsėjo 16 dieną startavo „Inter Cars“ taurė. Atidarymo rungtynėse ginklus surėmė „Daikra“ ir „Gitana“ komandos. "Daikra" siautėjusi greitajame puolime lengvai įveikė varžovus rezultatu 100:70 (22:24; 33:16; 22:22; 23:8).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Gitanos“ komanda, kuri vedama Edmundo Prižginto rungtynes pradėjo 8:3, vėliau „Daikra“ išlygino žaidimą, tačiau Valdo Paulausko tritaškis su pražanga leido „Gitanai“ pirmauti po pirmų dešimties minučių 24:22.

Antrajame kėlinyje „Daikra“ vedama Laimono Remeikio įsijungė „puolimo mašiną“ ir pradėjo triuškinti varžovus 20-ties taškų skirtumu, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatas sumažėjo iki 55:40.

Po ilgosios pertraukos „Gitanai“ nepavyko priartėti prie kovinio atstumo ir „Daikra“ sezoną atidarė užtikrinta pergale rezultatu 100:70.

MVP: Laimonas Remeikis "Daikra" 28 tšk., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per, kam., 53 nb.

Valdas Paulauskas "Gitana" 25 tšk., 10 atk. kam., 22 nb.

Arimantas Mikaločius "Daikra" 12 tšk., 8 rez. perd., 6 atk. kam., 22 nb.