Slaptą zuikį iš skrybelės ištraukusi "Daikra-Loglita" parklupdė "Urbovitą"

...

Slaptą zuikį iš skrybelės ištraukusi "Daikra-Loglita" parklupdė "Urbovitą" 704

Lapkričio 11 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko lentelės kaimynai: "Daikra-Loglita" ir "Urbovita" komandos. "Daikra-Loglita" komandoje sužibėjęs Valentinas Rumiancevas tapo nemalonia staigmena varžovams, kuriems teko pripažinti pranašumą 75:79 (18:20; 21:18; 20:23; 16:18).

Pirmasis kėlinys kaip ir visos rugntynės buvo labai atkaklus ir kovingas. Abi komandos žaidė taškas į tašką ir nė viena komanda nepabėgo į priekį (18:20).

Antrajame kėlinyje Valentinas Rumiancevas tiesiog patrako ir pradėjo svaidyti tolimas bombas į varžovų krepšį. "Urbovita" turėjo atsakymą - Deividą Petravičių, šis tempė savo komandą ir į ilgąją pertrauką "Urbovita" išėjo ilsėtis pirmaudami minimalia persvara 39:38.

Po ilgosios pertraukos iš esmės niekas nesikeitė. Komandos kovėsi taškas į tašką, ėjo koja kojon nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo "Daikra-Loglita".

Lemiamame ketvirtyje iš Valentino Rumiancevo estafetę perėmė iki tol nuošalėje įvykius stebėjęs Mantas Aukselis. Šis vieną po kito taiklius metimus sūdė į varžovų krepšį ir taip "Daikra-Loglita" įgijo rekordinę 9 taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje po fantastinio Luko Bendiko tritaškio dar buvo kiek sugražinta intriga, tačiau šių rungtynių "slapto zuikio" Valentino Rumiancevo ranka nedrebėjo prie baudų metimo linijos ir "Daikra-Loglita" privertė "Urbovita" komandos krepšininkus pirmą kartą sezone patirti pralaimėjimą (79:75).

MVP: Valentinas Rumiancevas "Daikra-Loglita" 20 tšk., 5 rez. perd., 4/6 trit., 28 nb.

Deividas Petravičius "Urbovita" 24 tšk., 13 atk. kam., 4 per. kam., 11/17 dvit., 32 nb.

Mantas Aukselis "Daikra-Loglita" 23 tšk., 7/8 dvit., 25 nb.