Su didelėmis emocijomis rungtyniavę "WYWA" žaidėjai nepaliko vilčių "Dragūnams"

...

Su didelėmis emocijomis rungtyniavę "WYWA" žaidėjai nepaliko vilčių "Dragūnams" 707

Lapkričio 13 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,WYWA“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 67-47 (25-11; 13-3; 17-15; 12-18) iškovojo „WYWA“.

Jau nuo pirmojo kėlinio „WYWA“ ekipa griebė varžovus už pakarpos, ir vedama Karolio Opulskio bei Gedimino Adomaičio po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 25-11.

Antrajame kėlinyje ekipos sunkiai rado kelių prie krepšio, o „Dragūnai“ visus metimus svaidė pro šalį, pastaroji komanda per kėlinį pelnė tik 3 taškus ir įpusėjus rungtynėms atsiliko rezultatu 38-14.

Trečiajame kėlinyje „Dragūnai“ toliau rungtyniavo „ant vietos“, ekipos žaidėjai pabudo tik antroje kėlinio pusėje. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 55-29.

Ketvirtajame kėlinyje „WYWA“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 67-47.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Karolis Opulskis 18t. 11 atk.kam. 29 n.b.

„WYWA“ Karolis Gailiūnas 6t. 12 atk.kam. 21 n.b.