Sunkiai rungtynes pradėjusi ,,Autoegida" iškovojo dar vieną pergalę

...

Sunkiai rungtynes pradėjusi ,,Autoegida" iškovojo dar vieną pergalę 701

Lapkričio 11 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,,Autoegida“ ir „VKKM - 2004“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 79:55 (16:16; 20:13; 23:4; 20:22) iškovojo ,,Autoegida".

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Nepaisant 14 Arno Knystauto taškų per kėlinį, pirmasis ketvirtis baigėsi lygiai 16:16.

Antrasis kėlinys atrodė panašiai, komandoms ir toliau nesisekė periimti iniciatyvos. Minimaliu skirtumu į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Vis dėlto kėlinio pabaigoje ,,Autoegida“ pradėjo didinti apsukas ir pirmąją rungtynių pusę baigė turėdami 7 taškų pranašumą.

Antrojoje rungtynių pusėje ,,Autoegida“ nemažino tempo ir pradėjo bėgti į greitą puolimą. Varžovų netaiklius metimus vertė lengvais taškais puolime ir skirtumas išaugo.

Ketvirtajame kėlinyje liko foramlumai. ,,VKKM – 2004“ pristigo jėgų puolime ir gynyboje ir ,,Autoegida“ laimėjo varžybas rezultatu 79:55

Rungtynių žaidėjai: MVP Domininkas Vaitkus (Autoegida) 34 t. 10 atk. k. 4 blk. 44 n. b.

Evaldas Brasas(Autoegida) 16 t. 12 atk. k. 21 n. b.

Arnas Knystautas(VKKM - 2004) 20 t. 18 n. b.