...

Svajonių debiutas arba kaip gimsta žvaigždės: Vidmantas Sipas netikėtai atgabentas į krepšinio aikštelę tapo rungtynių herojumi 779

Sausio 20 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Tauragė" ir "Dituva" komandos. Istoriniu šansu nepasinaudoję "Dituva" turėjo pripažinti vos penkiese susirinkusių varžovų pranašumą 73:92 (21:18; 20:25; 21:26; 11:23), kurių gretose žibėjo du naujokai surinkę 65 taškus.

Pirmąjį ketvirtį "Dituva" vedami Roko Norbuto pasitelkdami taikliais tritaškiais metimais sugebėjo laimėti 21:18.

Antrajame kėlinyje jau pradėjo ryškėti komandos naujoko Vidmanto Sipo potencialas. Jis padėjo savo komandai laimėti antrąjį ketvirtį ir perlaužti rungtynių eigą 43:41.

Po ilgiosios pertraukos ir toliau savo sugebėjimus demonstravęs komandos debiutantas netikėtai atsidūręs komandoje vedė komandą į pergalę, prie jo prisidėjo netoli trigubo dublio buvęs Arūnas Balčiūnas, bei kaip visada puikiai sužaidęs dar vienas komandos naujokas Arminas Bergaudas. "Tauragė" pradėjo tolti nuo varžovų, o rungtynių gale juos tiesiog nukautavo rezultatu 92:73. Po šių rungtynių neabejotinai Vidmantas Sipas gaus pasiūlymą likti komandoje ir užsiiminėti sportu ne tik tinklinio aikštelėje.

MVP: Vidmantas Sipas "Tauragė" 28 tšk., 18 atk. kam., 41 nb.

Rokas Norbutas "Dituva" 36 tšk., 6 atk. kam., 4 blk., 40 nb.

Arminas Bergaudas "Tauragė" 37 tšk., 13 atk. kam., 29 nb.