"Švarūs langai" dėl pergalės turėjo išlieti daug prakaito

...

"Švarūs langai" dėl pergalės turėjo išlieti daug prakaito 761

Savaitę ekipos pasitiko  „Inter Cars“ taurės varžybomis kuriose susikovė „Vakarų laivų gamykla“ ir „Švarūs langai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 68-63 (24-16; 15-13; 15-17; 14-17) iškovojo „Švarūs langai“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Vakarų laivų gamykla“ įsivėlė į jiems neparankų greitą žaidimą. Po pirmo kėlinio ekipa atsiliko rezultatu 24-16.

Antrajame ketvirtyje „Vakarų laivų gamyklos“ žaidimą pagyvino nuo suolo pakilęs Lukas Grabauskas, bet pastarojo ekipa po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų deficitą 39-29.

Po didžiosios pertraukos Lukas Grabauskas šėlo greitajame puolime, o jo ekipa sumažino deficitą iki 5 taškų (40-35). Antroje ketvirčio dalyje „Švarū langai“ keletą kartų pelnė lengvus taškus ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 54-46.

Lemiamame ketvirtyje  vyko atkakli kova, bet „Švarūs langai“ nuolatos pirmavo. Rungtynes užtikrinčiau užbaigė pastarieji kurie iškovojo pergalę rezultatu 68-63.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:  MVP „Švarūs langai“ Jordanas Daukšas 14t. 10 atk.kam. 18 n.b.

„Švarūs langai“ Saulius Šarkis 6t. 12 atk.kam. 18 n.b.

„Vakarų laivų gamykla“ Edvinas Tamošauskis 15t. 7 atk.kam. 5 rez.perd. 5 per.kam. 19 n.b.