"Švarūs langai" pirmo etapo kovas baigė pergale

...

"Švarūs langai" pirmo etapo kovas baigė pergale 741

Sekmadienio dieną „Inter Cars“ taurės rungtynėse susikovė „Dituva“ ir „Švarūs langai“ komandos. Po tris kėlinukus trukusios atkaklios kovos pergalę rezultatu  94 - 85  (23-17; 21-28; 28-23; 22-17) iškovojo „Švarūs langai“ komandos krepšininkai.

Pirmajame kėlinuke dominavo atviras krepšinis, komandos daugiau jėgų atidavė puolime nei gynyboje o po kėlinuko 23-17 priekyje „Švarūs langai“. Antrajame kėlinuke vyko apylygė kova, tačiau likus dvejoms minutėms iki kėlinuko pabaigos „Dituva“ komanda surengė varžovų šturmą, po Ovidijaus Šideikio tritaškio laimėjo atkarpą 11-0 ir susikrovė net 6 taškų persvarą (45-39), tačiau „Švarūs langai“ į tai atsakė Mark Ostrovskij taikliu tolimu metimu ir Donato Siručio dvitaškiu metimu ir po dviejų kėlinukų 45-44 pirmavo „Dituva“.

Po didžiosios pertraukos atvyko „Švarūs langai“ komandos lyderis Rokas Misevičius, kuris ėmėsi spręsti komandos reikalus ir buvo dominuojantis žaidėjas aikštėje, tačiau jo komandai tik ketvirtojo kėlinuko viduryje pavyko perlaužti rungtynes savo naudai po Sauliaus Šarkio pelnytų keturių taškų iš eilės likus žaisti 5 min. iki rungtynių pabaigos jo komanda išsiveržė į priekį 85-74. Likusį laiką „Dituva“ komanda stengėsi sumažinti skirtumą, tačiau pritrūko jėgų.