...

Tarsi iš kosmoso nusileidusi "Admiral" ekipa turėjo pripažinti triuškinamą varžovų pranašumą 519

Pirmadienį, vasario 25 dieną  „Inter Cars“ taurėje prasidėjo paskutinė ketvirtfinalio serija. Serijoje iki dviejų pergalių susitiko  „Admiral“  ir „MB Baltic Broker“ komandos. Pergalę  rezultatu 77-51 (21-14; 16-4; 16-12; 24-21) iškovojo „MB Baltic Broker“. Ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių „MB Baltic Broker“ išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Rungtynes daug geriau pradėjo „MB Baltic Broker“ komanda pataikė pirmus tris mestus tritaškius ir greitai įgijo dviženklį pranašumą 17-6. Antroje kėlinio pusėje „Admiral“ atsibudo ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 21-14.

Antrą kėlinį „Admiral“ pradėjo tragiškai, gynyba „braškėjo“ ir „traškėjo“, o puolimas taip pat buvo ne „rožėmis klotas“. Komanda kėlinio viduryje buvo tiek sutrikusi, kad į aikštelę išėjo šešiese ir buvo nubausti technine pražanga. „Admiral“ per kėlinį pelnė viso labo tik 4 taškus ir įpusėjus rungtynėms atsiliko triuškinamu skirtumu 37-18.

Trečią kėlinį „Admiral“ pradėjo šiek tiek geriau, bet komandai niekaip nesisekė sumažinti atsilikimo. „Admiral“ komandoje vyravo nesutarimų atmosfera. Po trijų kėlinių 53-30 pirmavo „MB Baltic Broker“.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai. Rungtynės baigėsi rezultatu 77-51. „Admiral“ komandai liko 24 valandos sustyguoti žaidimui ir laimėti sekančias ketvirtfinalio rungtynes.

Rungtynių žaidėjai: MVP „MB Baltic Broker“ Aurimas Bruzinskis 18t. 7 atk.kam. 6 rez.perd. 24 n.b.

„MB Baltic Broker“ Oleg Semionov 25t. 21 n.b.

„MB Baltic Broker“ Edvinas Tamošauskis 17t. 7 atk.kam. 21 n.b.