...

"Tauragės" puolimo mašina antrose iš eilės rungtynėse sutrynė į miltus varžovus ir užsitikrino aukščiausią įmanomą vietą prieš atkrintamasias 805

Vasario 10 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Tauragė" ir "Grigeo Klaipėda" komandos. "Tauragė" pradėjo rungtynes apsimiegojusi, tačiau vėliau lyg su šlapiu skuduru tėškė varžovams tokia puolimą bangą, po kurios "Grigeo Klaipėda" buvo sumaišyti su žemėmis 119:65 (14:16; 29:14; 34:16; 42:19).

Pirmąjį kėlinuką "Tauragė" pradėjo lyg užmigę letargo miegu. "Grigeo Klaipėda" tuom pasinaudoję nors susirinko tik šešiese į rungtynes, vedami Mindaugo Srėbaliaus laimėjo pirmąjį ketvirtį 16:14.

Vėliau rungtynės vyko tik į virną krepšį. "Tauragė" lyg prisiminus praėjusias rungtynes rungtyniavo lyg ant sparnų ir talžė varžovus be gailesčio. Iš esmės jau po dviejų kėlinių rungtynių nugalėtojas nebekėlė klausimų. Likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas. "Tauragė" labiau nei įtikanami laimėjo rungtynes rezultatu 119:65.

MVP: Tautvydas Rušas "Tauragė" 21 tšk., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 6 per. kam., 34 nb.

Mindaugas Srėbalius "Grigeo Klaipėda" 35 tšk., 11 atk. kam., 6 išpr. praž., 10 kld., 36 nb.

Arminas Bergaudas "Tauragė" 36 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 8/18 trit. met., 32 nb.