,,Urbovita" iškovoja šeštą pergalę iš eilės

...

,,Urbovita" iškovoja šeštą pergalę iš eilės 683

Spalio 28 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Urbovita“ ir „VMG“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 101:82 (23:20; 15:24; 24:38;20:19) iškovojo ,,Urbovita ".

Rungtynės prasidėjo apyligiai, taškus rinko tai viena, tai kita komanda. Pavyzdinga gynyba ir neblogas pataikymas iš toli leido ,,VMG” laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 23:20.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje atrodė panašus, abi komandos atkakliai kovojo po krepšiais, gerai puolė, tačiau kėlinio pabaigoje keli Lino Markaičio tritaškiai iš eilės lėmė ,,Urbovitos” pergalę antajame kėlinuke.

Antrojoje rungtynių pusėje ,,Urbovita” pamažu pradėjo didinti skirtumą, atsiplėšė ir galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 101:82.

Rungtynių žaidėjai: MVP Linas Markaitis (Urbovita) 39 t. 6 tritaš. 7 išp. p. 46 n. b.

Deividas Petravičius (Urbovita) 30 t. 16 atk. k. 37 n. b.

Kęstas Barvydas (VMG) 18 t. 14 atk. k. 10 išp. p. 28 n. b.