"Urbovitos" puolimo mašina nepaliko vilčių "Aurorai"

...

"Urbovitos" puolimo mašina nepaliko vilčių "Aurorai" 664

Spalio 16 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Urbovita“ ir „Aurora“ komandos. "Urbovita" pademonstravusį nuostabų puolimą nepaliko vilčių be rotacijos žaidusiems "Aurorai" ir nugalėjo juos rezultatu 88:60 (31:19; 20:18; 12:13; 25:10).

„Urbovita“ pirmąjį kėlinuką pradėjo lyg ant sparnų. „Aurora“ neturėjo jokių šansų sustabdyti greitų varžovų atakų ir taiklių tritaškių metimų. Po pirmojo kėlinuko sužaidę kosminį puolimo kėlinį pirmavo „Urbovita“ 31:19.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. „Urbovita“ ir toliau metė fantastiniu taiklumu, o „Aurora“ nesugebėjo nieko pastatyti prieš. Pasinaudoję „Auroros“ mažesne rotacija nuolatos „Urbovita“ stengėsi užpulti kuo greičiau. Kėlinio antroje pusėje šiek tiek „Aurorai“ pavyko sušvelninti atsilikimą (37:51).

Po ilgosios pertraukos „Aurorai“ pavyko išlyginti rungtynių ritmą. Rezultatas bent jau neaugo. Kėlinys vyko atkakliai, komandos kovėsi lygiai. Po trijų kėlinukų rezultatas 63:50 „Urbovitos“ naudai.

Lemiamame ketvirtyje „Urbovita“ kėlinio pradžioje spurtavo ir įgijo rekordinę 24 taškų persvarą, taip nulemdami galutinai rungtynių baigtį. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:60.

MVP: Alvydas Grikpėdis "Urbovita" 22 tšk., 6 atk. kam., 26 nb.

Audrius Mineikis "Aurora" 20 tšk., 5 atk. kam., 25 nb.

Linas Markaitis "Urbovita" 22 tšk., 6 rez. perd., 24 nb.