"Vakarų laivų gamykla" sutvarkė formalumus

...

"Vakarų laivų gamykla" sutvarkė formalumus 822

Pirmadienį, vasario 24 dieną „Inter Cars“ mažosios taurės aštuntfinalio etape susitiko „Vakarų laivų gamykla“ ir „Gitana“ ekipos. Rungtynėse pergalę ir kelialapį į tolimesnį etapą iškovojo „Vakarų laivų gamykla“. Rungtynės baigėsi rezultatu 73-58 (18-9; 20-14; 19-15; 16-20).

Rungtynes „Gitana“ pradėjo šiek tiek apsimiegojusi ir per pirmą ketvirtį pelnė 9 taškus (visus juos tritaškiais), „Vakarų laivų gamykla“ atsakė įvairiu žaidimu ir po pirmo ketvirčio pirmavo rezultatu 18-9.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Gitana“ turėjo kęsti kančias, kad pelnytų taškus, o „Vakarų laivų gamykla“ rungtyniavo šiek tiek laisviau. Po dviejų kėlinių „Vakarų laivų gamykla“ pirmavo rezultatu 38-23.

Antroje rungtynių dalyje „Vakarų laivų gamykla“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 73-58.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Vakarų laivų gamykla“ Martynas Andrijauskas 17t. 8 atk.kam. 24 n.b.

„Vakarų laivų gamykla“ Edvinas Tamošauskis 17 t. 9 atk.kam. 13 n.b.

„Gitana“ Valentas Vaitkus 17 t. 5 atk.kam. 5 rez.perd. 14 n.b.