...

"Vakarų laivų gamykla" vedami fantastiškai sužaidusio dueto puolime iškovojo dar vieną pergalę 686

Spalio 29 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Vakarų laivų gamykla“ ir „KEGA LT“ komandos. „Vakarų laivų gamykla“ vedami Aurimo Girskio ir Luko Grabausko dueto iškovojo pergalę prieš jaunuosius krepšininkus rezultatu 85:72 (18:19; 25:17; 24:13; 18:23).

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Akiai patrauklus krepšinis tikrai neleido snausti žiūrovams. "KEGA LT" į priekį tempė Kornelijus Gustas, daugiausia jo dėka pirmasis ketvirtis buvo laimėtas 19:18.

Antrajame kėlinyje jaunieji krepšininkai niekaip nesustabdė siautėjusio Aurimo Girskio ir į savajį krepšį praleido net 25 taškus, ko pasekoje po dviejų ketvirčių turėjo 7 taškų deficitą (36:43).

Po ilgosios pertraukos prie Aurimo Girskio prisidėjęs Lukas Grabauskas siautėjo puolime ir "Vakarų laivų gamykla" įgijo solidžią, rekordinę persvarą (63:42) po kurios rungtynių baigtis tapo aiški.

"KEGA LT" priartėjo iki varžovų, tačiau labiau pasipriešinti varžovams nepavyko. Aurimo Girskio ir Luko Grabausko duetas sumetė net 53 taškus, o jų vedama komanda laimėjo 85:72.

MVP: Aurimas Girskis "Vakarų laivų gamykla" 28 tšk., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 33 nb.

Lukas Grabauskas "Vakarų laivų gamykla" 25 tšk., 8 atk. kam., 28 nb.

Nedas Žukauskas "KEGA LT" 8 tšk., 8 atk. kam., 14 nb.