...

Valdo Garadausko tritaškių liūtis neišgasdino "Adrijus-Daikra" komandos, kurie iškovojo eilinę pergalę 114

Gruodžio 3 dieną Gargžduose „Inter Cars“ taurėje susitiko „Adrijus-Daikra“ ir „Garant Boats“ komandos. Valdo Garadausko užtaisyta tritaškių mašina buvo ne juokais išgąsdinusi varžovus, tačiau „Adrijus-Daikra“ iškovojo pergalę 89:73 (23:9; 18:24; 22:26; 26:14).

Pirmąsias 3 kėlinio minutes „Adrijus-Daikra“ spurtavo 10:0 ir varžovai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės „Garant Boats“ pagaliau pramušė varžovų gynybines užtvaras, tačiau kėlinį vis tik pralaimėjo dviženkliu skirtumu 9:23.

Antrame kėlinyje po Valdo Garadausko tritaškiu fiestos „Garant Boats“ priartėjo iki 4 taškų ir likus 3 minutėms iki kėlinio galo „Adrijus-Daikra“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje „Garant Boats“ buvo priartėję net iki dviejų taškų, tačiau po dviejų kėlinukų „Adrijus-Daikra“ pirmavo 41:33.

Po ilgosios pertraukos Valdo Garadausko dar vienas tritaškių lietus padėjo „Garant Boats“ ne tik įsiveržti į priekį, tačiau ir pirmauti 4 taškais (51:47), tačiau ir vėl kėlinio galas priklausė „Adrijus-Daikra“ komandai, kuri po trijų kėlinukų pirmavo 63:59.

Ketvirtajame kėlinyje „Adrijus-Daikra“ atsibudo ir spurtavo ir komandas vėl skyrė dviženklis taškų skaičius (72:61). Ko pasekoje „Garant Boats“ paprašė minutės pertraukėlės. Vėliau „Garant Boats“ jėgų nebeužteko ir „Adrijus-Daikra“ šventė nervingą pergalę rezultatu 89:73.

MVP: Martynas Macas „Adrijus-Daikra“ 21 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd. 25 nb.

Tadas Klimas „Adrijus-Daikra“ 19 tšk., 9 rez. perd., 6 atk. kam., 25 nb.

Valdas Garadauskas „Garant Boats“ 24 tšk., 7 rez. perd., 7 atk. kam., 28 nb.