...

Vilmanto Valančiaus benefisas pažymėtas "KN" pergale ir dar didesne sumaištimi turnyro lentelėje 186

Vasario 6 dieną "Inter Cars" taurėje susikove "KN" ir "Pajūrio špylmanų" komandos. Fantastiškas Vilmanto Valančiaus žaidimas padovanojo svarbią pergalę "KN" komandai, kuri nukovė varžovus rezultatu 75:66 (12:18; 20:8; 19:20; 24:20).

Pirmajame kėlinyje kova buvo lygi ir taškas į tašką. Tik kėlinio pabaigoje jaunieji "Pajūrio špylmanai" atitrūko ir kėlinuką laimėjo 18:12.

Antrajame kėlinyje Lino Kazilionio auklėtiniams buvo sunku rasti kelią krepšio link ir tuo pasinaudojusi "KN" vedama Vilmanto Valančiaus ne tik persvėrė rezultatatą, tačiau ir turėjo gana solidžią 9 taškų persvarą, kurią sumažino Titas Lengvinas pataikęs tritaškį su sirena (26:32).

Trečiajame kėlinyje aikštėje vyravo chaosas, tačiau jis naudingesnis buvo "Pajūrio špylmanams", kurie priartėjo iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigoje nesustabdomai žaidęs Vilmantas Valančius atstatė persvarą savo komandai 51:46.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės vyko kaip ant sūpuoklių. "KN" įgydavo solidžią persvarą ir vėl grįždavo. Likus žaisti 4 minutes "KN" pirmavo vos dviem taškais. Tada vėl "KN" šovė 10 taškų persvarą, tačiau "Pajūrio špylmanai" priartėjo iki 6 taškų likus žaisti pusantros minutės. Tiesa Vilmanto Valančiaus nuostabus žaidimas padėjo iškovoti pergalę "KN" 75:66.

MVP:  Vilmantas Valančius "KN" 32 tšk., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 16 išpr. praž., 53 nb. (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Jonas Žvinys 10 tšk., 6 atk. kam., 16 nb. "Pajūrio špylmanai"

Andrius Betingis "KN" 14 tšk., 13 atk. kam., 23 nb.