Visas 40 minučių pirmavę "Urbovita" nepaliko vilčių "Autoegidai"

...

Visas 40 minučių pirmavę "Urbovita" nepaliko vilčių "Autoegidai" 796

Vasario 3 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Urbovita" ir "Autoegida" komandos. Visas 40 minučių pirmavę "Urbovitos" krepšininkai nepaliko jokių vilčių varžovams 86:68 (30:13; 25:19; 14:19; 17:17), o Alvydas Grikpėdis pasižymėjo 44 naudingumo balais.

Abi komandos susirinko ne pilnų sudėčių, tačiau "Autoegidai" tai atsiliepė žymiai labiau. Jau nuo pirmų minučių "Urbovita" griebė jautį už ragų ir Alvydo Grikpėdžio vedami sudorojo varžovus per pirmą ketvirtį (30:13).

Likusi rungtynių dalis iš esmės buvo tik formalumas. Nors "Autoegida" pademonstravo kovingumą ir nesileido žeminami, daugiausia ką pavyko padaryti sumažinti atsilikimą iki 8 taškų. Po minutės pertraukėlės "Urbovita" prabudo ir sutavarkė visus reikalus, bei laimėjo rungtynes 86:68.

MVP: Alvydas Grikpėdis "Urbovita" 33 tšk., 9 atk. kam., 11 išpr. praž., 13/17 baud. met., 44 nb.

Gytautas Kibelkis "Autoegida" 21 tšk., 22 atk. kam., 7 išpr. praž., 38 nb.

Edgaras Gervelis "Urbovita" 12 tšk., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 22 nb.