...

Visas rungtynes į nugarą alsavusi "Aliaska" turėjo pripažinti "Lavango Group" pranašumą 690

Spalio 31 d. “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Lavango Group” ir “Aliaska” ekipos. “Lavango Group” iškovojo pergalę – 103:90 (28:21; 24:28; 22:19; 29:22)

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai, “Aliaska” taškus rinko iš baudos aikštelės, o “Lavango Group” varžovus baudė iš tolimesnės distancijos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 28:51 priekyje “Lavango Group”.

Antrąjame kėlinuke komandos keitėsi taikliais metimais, o “Aliaska” priartėjo prie savo varžovų ir likus žaisti 2 min. išlygino rungtynių rezultatą, o po dviejų kėlinių komandos į rūbines išeina rezultatu – 52:49 priekyje “Lavango Group”.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos keitėsi taikliais metimais ir tik antroje kėlinuko pusėje “Lavango Group” pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Po triejų kėlinių rezultatu 74:68 priekyje pastarieji.

Ketvirtąjame kėlinuke “Lavango Group” įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 103:90.

MVP: “Lavango Group” Julius Žilinskas – 37 t., 8 at.k., 40 n.b.

“Lavango Group” Vaidotas Pečiukas – 11 t., 7 at.k., 7 rez.p., 25 n.b.

“Aliaska” Karolis Knabikas – 29 t., 18 at.k., 35 n.b.