"VKKM-2004" išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš "Aliaską"

...

"VKKM-2004" išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš "Aliaską" 644

Spalio 1 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „VKKM-2004“ ir „Aliaska“ komandos. Po intriguojančios kovos "VKKM-2004" šventė pergalę 63:55 (20:10; 15:20; 13:17; 15:8).

Jau pirmojo kėlinio pirmoje pusėje „VKKM-2004“ pasiuntė varžovus į nokdauną pradėdami rungtynes 13:2. Po minutės pertraukėlės „Aliaska“ Juliaus Buinicko dėka aplygino rungtynes ir po pirmo kėlinio turėjo dviženklį deficitą (10:20).

Antrajame kėlinyje „Aliaska“ nepaleido jaunųjų krepšininkų dar toliau į priekį o Ryčio Jarovaičio sėkminga kėlinio pabaiga leido priartėti iki 5 taškų (30:35).

Po ilgosios pertraukos „Aliaska“ mažais žingsneliais ir toliau artėjo prie varžovų kol galų gale įsiveržė į priekį 3 taškais. Kėlinio pabaigoje nuostabus Ryčio Šakaičio tritaškis nuo lentos leido jauniesiems krepšininkam dar pirmauti rezultatu 48:47.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką. Jaunieji krepšininkai vis sunkiau rado kelius prie "Aliaskos" krepšio, tačiau sužaidę šaltakraujiškiau laimėjo rungtynes 63:55.