,,VKKM - 2004" kovojo tris kėlinius ir paskutiniajame palūžo

...

,,VKKM - 2004" kovojo tris kėlinius ir paskutiniajame palūžo 770

Sausio 14 dieną ,,Inter cars“ taurėje susitiko ,,Tauragė ir ,,VKKM - 2004“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 88:67 (22:16; 21:25; 18:16; 27:10) iškovojo ,,Tauragė".

Rungtynių pradžią geriau sužaidė ,,Tauragė“ ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 22:16.

Antrajame kėlinyje jau vyko kova taškas į tašką. ,,VKKM - 2004“ vienu metu net persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezutltatu 43:41 ,,Tauragės“ naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau vyko atkakli kova. Nei vienai komandai nesisekė perlaužti rungtynių. Ketvirtajame kėlinyje ,,Tauragė“ pamažu pradėjo tolti nuo varžovų, skirtumas išaugo iki dviženklio. ,,Tauragė“ be didelio vargo užbaigė paskutinį ketvirtį ir iškovojo pergalę rezultatu 88:67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mindaugas Šikšnius (Tauragė) 12 t. 12 atk. k. 9 rez. p. 3 per. k. 7 išp. p. 30 n. b.

Vytautas Remeikis (Tauragė) 26 t. 6 atk. k. 11/12 dvitašk. 25 n. b.

Mantas Overlingas (VKKM - 2004) 8 t. 9 atk. k. 18 n. b.