"VMG" išstenėjo pirmąją pergalę lygoje

...

"VMG" išstenėjo pirmąją pergalę lygoje 672

Sekmadienį, spalio 20 dieną antrosiose dienos rungtynėse „Inter Cars“ taurėje susitiko „VMG“ ir „Dragūnai“ ekipos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73-65 (17-17; 22-12; 16-15; 18-21) iškovojo „VMG“.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką. Pirmaujanti ekipa nuolatos keitėsi, o po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 17-17.

Antrajame kėlinyje „VMG“ spurtavo 12-2 ir įgijo dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių „VMG“ pirmavo rezultatu 39-29.

Trečiajame ketvirtyje „Dragūnai“ stengėsi grįžti į žaidimą. Bet ekipai stigo jėgų, po trijų kėlinių „VMG“ pirmavo 55-44.

Paskutiniame ketvirtyje „Dragūnai“ dar sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 5 taškų, bet tai buvo viskas ką ekipai pavyko nuveikti. Pergalę rezultatu 73-65 iškovojo „VMG“.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VMG“ Demas Mockus 24t. 8 atk.kam. 18 n.b.

„VMG“ Liudas Razma 9t. 12 atk.kam. 18 n.b.

„Dragūnai“ Tomas Čerba 22t. 8 atk.kam. 6 rez.perd. 26 n.b.