Vos 38 taškus sukrapštę "Yazaki" krepšininkai patyrė nesėkmę

...

Vos 38 taškus sukrapštę "Yazaki" krepšininkai patyrė nesėkmę 156

Sekmadienį sausio 14 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „WYWA“ ir „Yazaki“ komandos . Pergalę rezultatu 63-38 (15-9; 15-9; 16-11; 17;9) iškovojo „WYWA“.

Rungtynes dvitaškiu iš vidutinio nuotolio atidarė Akvilinas Kvederis ir „WYWA“ spurtavo 8-0. Į šį spurtą Yazaki atsakė 9-2 ir greitai pavijo varžovus. Žaidimas atkarpomis tęsėsi ir „WYWA“ spurtavo 6-0. Po pirmo kėlinio pastarieji pirmavo rezultatu 15-9.

Antrasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus „WYWA“ nuolatos išliko priekyje, o galiausiai įgijo ir dviženklį pranašumą 30-18.

Po ilgosios pertraukos Rimantas Šimkus rimtai truktelėjo „WYWA“ į priekį ir ekipa pasibaigus kėliniui pirmavo 46-29.

Ketvirtajame kėlinyje „Yazaki“ toliau strigo puolime ir „WYWA“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 63-38.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Rimantas Šimkus 22t. 14 atk.kam. 33 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)