"WYWA" grįžo į pergalių kelią

...

"WYWA" grįžo į pergalių kelią 429

Lapkričio 28 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aurora“ ir „WYWA“ ekipos. „WYWA“ komanda užtikrintai nugalėjo varžovus 103-67 (30-13; 24-18; 27-15; 22-21).

Rungtynes aktyviau pradėjo „WYWA“ komanda, tačiau „Aurora“ kėlinuko gale atsigavo, pelnė 5 taškus iš eilės, tačiau vis tiek po kėlinuko atsilikinėjo 13-30. Šiame kėlinuke nesustabdomai žaidė Gediminas Adomaitis pelnęs 8 o Edvinas Puklevičius pelnė 12 taškų.

Antrajame kėlinuke „Aurora“ surengė nedidelį spurtą ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų, tačiau „WYWA“ komandai pradėjus taikyti aktyviau zoninį spaudimą „Auroros“ žaidėjai pradėjo kamuolį siųsti dažniau į užribį nei komandos draugams o to pasekoje po 2 kėlinių užtikrintai priekyje „WYWA“ 54-31.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir lengvą pergalę iškovojo „WYWA“ komandos krepšininkai rezultatu 103-67.

MVP: Edvinas Puklevičius (WYWA) 37 tšk. 8 ak. 4 r.p. 36 n.b.

Gediminas Adomaitis (WYWA)16 tšk. 16 eff.

Gediminas Lomsargis (Aurora) 19 tšk.  9 ak. 20 n.b.