"WYWA" paskendo klaidų ir nesusipratimų jūroje

...

"WYWA" paskendo klaidų ir nesusipratimų jūroje 193

Sekmadieno pavakarę , vasario 11 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aurora“ ir „WYWA“ komandos krepšininkai . Pergalę rezultatu 63-55 (13-9; 18-12; 14-17;18-17) iškovojo „Aurora“.

Pirmajame kėlinyje vyravo visiškas chaosas, nei vienai ekipai juo pasinaudoti nepavyko. Po pirmo kėlinio rezultatas 13-9 „Aurora“ priekyje.

Antrą ketvirtį „WYWA“ pradėjo dviem tritaškiais, deja apart šių metimų daugiau nieko gero per kėlinį ir nepavyko nuveikti. „Aurora“ laimėjo antrą kėlinį, o po dviejų pirmavo rezultatu 31-21.

Trečiame kėlinyje vėl kilo chaosas, „WYWA“ ekipa pradėjo pyktis tarpusavyje, o tai naudos ekipai tikrai neatnešė. Po trečio kėlinio rezultatu 45-38 priekyje „Aurora“.

Ketvirtajame kėlinyje „WYWA“ sportininkai šiek tiek aprimo, o Tomo Podubno įkvėpti surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. „WYWA“ pagrindiniams krepšininkams pristigus kvapo „Aurora“ susigrąžino dviženklį pranašumą, kuris buvo lemiamas. Rungtynės baigėsi rezultatu 63-55.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aurora“  Robertas Stankus 9t. 6 atk.kam. 14 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)