"WYWA" varžovus privertė kapituliuoti dar trečiajame kėlinyje

...

"WYWA" varžovus privertė kapituliuoti dar trečiajame kėlinyje 832

Sekmadienį, kovo 8 dieną „Inter Cars“ mažosios taurės ketvirtfinalio etape susitiko „WYWA“ ir „Klaipėdos krašto policija“ ekipos. Rungtynėse pergalę ir kelialapį į pusfinalį iškovojo „WYWA“. Rungtynės baigėsi rezultatu 86-75 (23-20; 22-20; 27-13; 14-22).

Rungtynes tritaškius atidarė Gediminas Adomaitis, kiek vėliau pastarasis smeigė dar vieną tolimą metimą, o prie jo taikliu metimu prisidėjo ir Sergej Liubickij. „WYWA“ prabėgus 2 minutėms pirmavo rezultatu 9-2. Antroje kėlinio dalyje „WYWA“ prisirinko pražangų, o tuo „Klaipėdos krašto policija“ puikiai naudojosi. Po pirmo kėlinio „WYWA“ pirmavo rezultatu 23-20.

Antrą kėlinį Kristupas Pozingis pradėjo greitu išpuoliu, bet „Klaipėdos krašto policija“ visą kėlinį taip ir išbuvo besivejančių vaidmenyje. Po dviejų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 45-40.

Trečiajame kėlinyje „WYWA“ tolo nuo varžovų, ekipa puikiai gynėsi, o „Klaipėdos krašto policija“ pasižymėjo tragiška gynyba. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 72-53.

Lemiamame ketvirtyje „Klaipėdos krašto policija“ bandė priešintis, bet galiausiai patyrė nesėkmę rezultatu 86-75.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Neilas Tamošiūnas 13 t. 5 atk.kam. 9 rez.perd. 22 n.b.

„WYWA“ Edvinas Puklevičius 17 t. 11 atk.kam. 5 rez.perd. 21 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Paulius Mitkus 18 t.  5 atk.kam. 8 rez.perd. 25 n.b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.