Alberto Valiulio tritaškių lietus pažymėtas debiutantų lengva pergale prieš praėjusio sezono finalininkus

Alberto Valiulio tritaškių lietus pažymėtas debiutantų lengva pergale prieš praėjusio sezono finalininkus 912

Spalio 18 dieną "Prolain" taurėje susitiko lygos debiutantai "Ovirama" ir preito sezono finalininkai "Švarūs Langai" komandos. Pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose kosmiškai pataikiusi "Ovirama" nugalėjo varžovus įtikinama persvara 84:58 (34:9; 5:19; 11:18; 34:12) vedini nuostabiai rungtyniavusio Alberto Valiulio.

Pirmasis kėlinys buvo tobulas "Ovirama" komandai. Per kėlinį surinkę net 34 taškus "Ovirama" žudė varžovus tolimais metimais, o prie to labiausiai prisidėjo Albertas Valiulis pelnęs 20 taškų (34:9).

Vėliau "Oviramos" puolimas buvo įšaldytas 5 minutėms ir tik po penkių antrojo kėlinio minučių Aidas Viršilas pelnė taškus. "Švarūs Langai" pasinaudoję varžovų krize puolime mažino atsilikimą. Trečiajame ketvirtyje komandas skyre vos vienas metimas.

Lemiamame ketvirtyje "Ovirama" ir vėl pabudino savyje žvėrį. Keli iš eilės taiklūs tolimi metimai privertė varžovus nuleisti rankas, o besismaginęs Albertas Valiulis surinko 40 naudingumo balų, bei atvedė komandą į įtikinamą pergalę 84:58.

Rungtynių žaidėjai:

Albertas Valiulis "Ovirama" 29 tšk., 11 atk. kam., 40 nb.

Andrius Mockus "Švarūs Langai" 10 tšk., 10 atk. kam., 5 per. kam., 20 nb.

Mantas Tomaševičius "Ovirama" 12 tšk., 14 atk. kam., 18 nb.

 

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti