Kalėdų stebuklas neįvyko: "Daikra - Reborda" pagirtinai kovoję turėjo pripažinti "Lavango Group" pranašumą

Kalėdų stebuklas neįvyko: "Daikra - Reborda" pagirtinai kovoję turėjo pripažinti "Lavango Group" pranašumą 1051

Gruodžio 28 dieną, antrosiose vakaro "Prolain" rungtynėse susitiko "Lavango Group" ir "Daikra - Reborda" komandos. Arti kalėdinio stebuklo buvę "Daikra - Reborda" vis tik turėjo pripažinti aukštesnio meistriškumo komandos pranašumą rezultatu 78:82 (15:25; 20:17; 25:23; 18:17).

Kaip ir pirmose vakararo rungtynėse, taip ir antrosiose rungtynes iš esmės nulėmė pirmasis ketvirtis. "Lavango Group" rungtynes pradėjo energingai ir varė į nevilty "Daikra - Reborda" trenerį Valentiną Rumiancevą, kuris netramdė emocijų, tačiau užkūrė vyrus rimtai kovai.

Antrajame kėlinyje "Daikra - Reborda" spurtavo 11:0 ir įgijo minimalią persvarą, po kurios sekė varžovų minutės pertraukėlė. Nuo tada rungtynės buvo atkaklios ir taškas į tašką, nors didžiąją rungtynių dalį "Lavango Group" ir turėjo persvarą, tačiau nedidelę.

"Daikra - Reborda" laimėjo visus 3 likusius rungtynių ketvirčius, tačiau individualus "Lavango Group" meistriškumas ir šaltesnis protas nulėmė rungtynių nugalėtoją. "Žalieji" laimėjo rungtynes 82:78.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Tadas Maželis "Lavango Group" 14 tšk., 10 rez. perd., 8 atk. kam., 30 nb.

Vytautas Šarakauskas "Lavango Group" 18 tšk., 14 atk. kam., 4 blk., 29 nb.

Domantas Tėvelis "Daikra - Reborda" 16 tšk., 8 rez. perd., 5 atk. kam., 24 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti