Kojas pavasario taurėje apšilęs "Autoegidos" duetas stebuklingai paleido pergalę iš savo rankų

Kojas pavasario taurėje apšilęs "Autoegidos" duetas stebuklingai paleido pergalę iš savo rankų 908

Spalio 13 dieną "Prolain" didžiojoje taurėje susitiko "Urbovita" ir "Autoegida" komandos. Fantastiškai žaidęs Gytauto Kibelkio ir Domininko Vaitkaus dueatas po pratęsimo turėjo pripažinti stebuklą sukūrusio Deivido Petravičiaus ir KO pranašumą 83:87 (17:23; 19:20; 22:10; 21:26; 4:8).

Jau nuo pirmų minučių abi komandos rodė didžiulę energiją ir ilgesį krepšiniui. Kieta kova, nusiteikimas, visa tai spindėjo abiejų komandų akyse. Pirmajo ketvirčio pabaigoje kiek užtikrinčiau sužaidę "Urbovitos" vyrukai pirmavo 23:17.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, kova virė arši ir taškas į tašką. "Urbovitai" tiesa pavyko padidinti savo persvarą minimalia persvara (43:36).

Po ilgosios pertraukos vyko varžybų lūžis. Nuostabiai rungtyniavę Domas Vaitkus ir Gytautas Kibelkis vedė į priekį "Autoegidą" spurtas 10:0 ir jau pastarieji buvo priekyje (56:51), laimėję 12 taškų persvara kėlinuką "juodieji" turėjo 5 taškų pranašumą 58:53.

Ketvirtajame kėlinyje "Autoegida" ir toliau nestabdė. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes turėjo rekordinį 11 taškų pranašumą, o likus paskutinei "Urbovitos" atakai 5 taškų pranašumą. Deividas Petravičius likus kiek daugiau nei 5 sekundėms švystelėjo tritaškį, o pastarojo rankas lietė Domas Vaitkus. Deividas realizavo pirmas dvi baudas, trečioji buvo netiksli, pats atkovojo kamuolį ir pataikė kosminį tritaškį taip išplėšdamas pratęsimą.

Per pratęsima komandos žaidė nervų karą. Daug keiksmų ir apeliacijų į visus aplinkinius. Tiesa, su didesne patirtimi sužaidę paskutines rungtynių sekundes ir Deivido Petravičiaus pagalba "Urbovita" šventė pergalę 87:83.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Deividas Petravičius "Urbovita" 34 tšk., 13 atk. kam., 7 kld., 6 išpr. praž., 38 nb.

Gytautas Kibelkis "Autoegida" 27 tšk., 12 atk. kam., 12 išpr. praž.,nb.

Domininkas Vaitkus "Autoegida" 24 tšk., 7 atk. kam., 6 per. kam., 4 blk., 35 nb.

Edgaras Gervelis "Urbovita" 14 tšk., 16 atk. kam., 25 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti