"Kretinga" išbarstė 20 taškų pranašumą, tačiau išplėšė pergalę

"Kretinga" išbarstė 20 taškų pranašumą, tačiau išplėšė pergalę 913

Pirmadienio vakarą Kretingoje vykusiose „Prolain“ taurės varžybose šeimininkai priėmė svečius iš Kretingalės „Urbovita“ komandos krepšininkus. „Kretingos“ komanda išbarstė turėtą 20 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje iškovojo sunkią pergalę 88-82 (18-11; 23-21; 31-22; 16-28).

Rungtynes aktyviau pradėjo jaunimas, kurie kibia gynyba sukaustė savo varžovus o patys palengva tolo. Pirmą kėlinuką užbaigė taiklus tolimas Tado Budrio tritaškis su sirena. O antrąjį kėlinuką Tadas taip pat pataikė tolimą metimą ir iniciavo savo komandos spurtą, o po Tado Budrio (Kretinga)  pakartoto netaiklaus komandos draugo metimo rezultatas tapo 33-15 likus žaisti apie 6 minutes iki kėlinuko pabaigos. Per likusį laiką „Urbovita“ komanda išnaudojo abi minutes pertraukėles kas davė vaisių, komandos į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis „Kretinga“ komandai pirmaujant 41-32. Verta pastebėti, kad „Urbovita“ komandos krepšininkai per pirmą rungtynių pusę pataikė tik 6 baudų metimus iš 16.

Po didžiosios pertraukos „Urbovita“ buvo sumažinusi atsilikimą, tačiau neilgam o po Kajaus Kutelio dvitaškio su varžovo pražanga „Kretinga“ likus žaisti 4 minutes iki trečio kėlinio pabaigos įgijo rekordinę 20 taškų persvarą (60-40).

Ketvirtajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojom. „Urbovitos“ komanda atgijo, pradėjo demonstruoti savo įprastą žaidimą ir likus pusantros minutės po Deivido Petravičiaus sudėtingo dvitaškio išsiveržė pirmą kartą rungtynėse į priekį 82-81, į tai Tadas Budrys atsakė taikliu dvitaškiu po puikaus Igno Andriuškevičiaus perdavimo. „Urbovita“ komandai užpulti nepavyko o likus 18 s. po taiklaus tolimo Ugniaus Kvietkausko tritaškio „Kretinga“ pirmavo 86-82. Galutinis rezultatas po dviejų taiklių Eligijaus Ruokio baudų metimų 88-82. Tai pirmoji „Kretinga“ komandos pergalė „Prolain“ taurės varžybose.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Kretinga“ Tadas Budrys 30 tšk. 13 atk.k. 36 n.b.

„Kretinga“ Pijus Daukontas 16 tšk. 2/2 trit. 4/4 baud. 17 n.b.

„Urbovita“ Aivaras Jokubaitis 17 tšk. 11 atk.kam. 7 išpr.pr. 24 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti