Netaiklių tritaškių fone, užtikrinta "Vitės bendruomenės" pergalė

Netaiklių tritaškių fone, užtikrinta "Vitės bendruomenės" pergalė 1055

Sausio 11 dieną Prolain“ taurės varžybose susitiko Autoegida“ ir Vitės bendruomenė“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 94:74 (27:18; 20:13; 26:25; 21:18) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Rungtynių pradžioje „Vitės bendruomenei“ sunkiai sekėsi pataikyti iš toli vos vienas taiklus metimas iš trylikos, tačiau komanda sėkmingai rinkosi taškus po krepšiu ir taikliais baudos metimais. „Autoegidai“ sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes, vienu metu jie atsilikinėjo net ir dviženkliu skirtumu, tačiau kėlinio pabaigoje pavyko jį sumažinti iki vienženklio. Pirmąjį kėlinuką „Vitės bendruomenė“ laimėjo rezultatu 27:18.

Antrajame kėlinuke ir toliau išliko panašus žaidimo tempas. Komandos metė daug metimų, nemažai jų skriejo pro šalį, visgi „Vitės bendruomenė“ žaidė geriau ir po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų.

Trečiajame kėlinuke "krepšiai atsirišo", o per kėlinuką abi komandos sumetė 51 tašką, nors dauguma tritaškių metimų skriejo pro šalį. Trečiasis kėlinukas buvo rezultatyvus, o „Vitės bendruomenė“ jam pasibaigus ir toliau pirmavo solidžia persvara.

Ketvirtasis kėlinukas praktiškai niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų trijų. Komandos ir toliau žaidė gana lengvą ir rezultatyvų krepšinį. Nepaisant trisdešimt vieno pramesto metimo iš toli, „Vitės bendruomenė“ ir toliau didino savo atitrūkimą, nemažai taškų pelnydama ir nuo baudų metimo linijos (25/32). „Autoegidai“ varžovų pavyti nepavyko ir jie pralaimėjo rungtynes rezultatu 74:94.

Rungtynių žaidėjai: MVP Karolis Opulskis (Vitės bendruomenė) 16 t., 13 atk. k., 1 rez. p., 3 išp. p., 21 n. b.

Paulius Piktuižis (Vitės bendruomenė) 17 t., 3 atk. k., 6 rez. p., 20 n. b.

Gytautas Kibelkis (Autoegida) 14 t., 10 atk. k., 1 rez. p., 6 išp. p., 20 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti