Po dviejų kėlinių atkaklios kovos "Urbovitos" krepšininkai buvo priversti pripažinti "Vitės bendruomenės" komandos pranašumą

Po dviejų kėlinių atkaklios kovos "Urbovitos" krepšininkai buvo priversti pripažinti "Vitės bendruomenės" komandos pranašumą 1052

Sausio 6 dieną Prolain“ taurės varžybose susitiko Urbovita“ ir Vitės bendruomenė“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 79:97 (24:23; 14:24; 19:26; 22:24) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir žaidė taškas į tašką. Truputį geriau kėlinio pabaigą sužaidusi ,,Urbovita" išsiveržė po pirmojo kėlinio minimaliu pranašumu į priekį rezultatu 24:23.

Antrajame kėlinuke aikštelėje geriau atrodė ,,Vitės bendruomenės" komanda. Po varžovų spurto ir priešininkams pabėgus septyniais taškais į priekį ,,Urbovitos" komanda buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Visgi nieko įspūdingo po pertraukėlės sukurti nepavyko, o po dviejų kėlinių priekyje jau buvo ,,Vitės bendruomenė" rezultatu 47:38.

Trečiajame kėlinyje į priekį ir toliau pamažu bėgo ,,Vitės bendruomenė" tol, kol galiausiai skirtumas tarp komandų tapo dviženklis. Nepaisant to, komandos žaidė labai kietą krepšinį aikštelėje ir kovėsi dėl kiekvieno aikštės centimetro. Po trijų kėlinukų ,,Vitės bendruomenė" buvo susikūrusi 16 taškų pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje aikštėje buvo matoma daugiau lengvo krepšinio, komandos svaidė daug metimų, atakos buvo greitos, kai kuriose prabėgdavo vos kelios sekundės. Tačiau šiame kėlinyje ,,Vitės bendruomenė ir toliau įrodinėjo savo pranašumą, o ,,Urbovitos" krepšininkai po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir nusileisti rezultatu 79:97. 

Rungtynių žaidėjai: MVP Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 28 t., 5 atk. k., 9 rez. p., 2 išp. p., 35 n. b.

Justas Grikštas (Vitės bendruomenė) 13 t., 5 atk. k., 2 rez. p., 17 n. b.

Mindaugas Naudžiūnas (Urbovita) 20 t., 7 atk. k., 2 rez. p., 3 išp. p., 5/6 tritaš., 25 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti