Fenomenali Luko Kreišmonto pirmoji rungtynių pusė padovanojo pergalę "Hidrostatybai"

Fenomenali Luko Kreišmonto pirmoji rungtynių pusė padovanojo pergalę "Hidrostatybai" 394

Lapkričio 5 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Hidrostatyba" ir "Lavango Group" komandos. Visas rungtynes pirmavę "Hidrostatybos" krepšininkai vedami fantastiško Luko Kreišmonto pasirodymo pirmoje rungtynių pusėje vis tik iškovojo pergalę rezultatu 88:80 (27:21: 13:24; 19:22; 27:15).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje "Hidrostatyba" finišavo kiek sėkmingiau bei turėjo 6 taškų pranašumą (27:21).

Antrasis kėlinukas buvo fantastiško "Hidrostatybos" perėjimo iš gynybos į puolimą pavyzdys visoms komandoms, o Lukas Kreišmontas buvo tiesiog nesulaikomas bei pataikė visus 6 savo tolimus metimus, kurie ir padėjo susikrauti gana saugią persvarą keliaujant į ilgąją pertrauką (51:34).

Po ilgosios pertraukos atrodė jau niekas nebepasikeis ir "Hidrostatyba" iškovos užtikrintą pergalę, abiejose aikštelės pusėse dominavo Nojus Mineikis, jo komanda įgijo rekordinę 25 taškų persvarą, o po trijų kėlinukų pirmavo 73:53.

Ketvirtas kėlinys parodė, kad tai klaidingas mąstymas ir "Lavango Group" milžiniškais žingsniais demonstruodami kovingumą artėjo prie varžovų, prie to labai prisidėjo ne tik komandos lyderis Tadas Maželis, bet ir kiti galbūt mažiau ankstesnėse kovose dominavę žaidėjai kaip Tautvydas Ptakauskas ar Dominykas Gurčinas, kurie smeigė tolimas bombas ir mažino atsilikimą. Vienu metu komandas skyrė vos 2 taškeliai, tačiau rungtynių pabaigą "Hidrostatyba" sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę rezultatu 88:80.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Lukas Kreišmontas "Hidrostatyba" 28 tšk., 7 rez. perd., 36 nb.

Nojus Mineikis "Hidrostatyba" 18 tšk., 13 atk. kam., 31 nb.

Tadas Maželis 21 tšk., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 26 nb.

Tautvydas Ptakauskas 16 tšk, 9 atk. kam., 21 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti