Visas rungtynes pirmavusi “Kretinga” nukovė “Lavango Group” krepšininkus

Visas rungtynes pirmavusi “Kretinga” nukovė “Lavango Group” krepšininkus 391

Spalio 30 d. vakarą "Valgyksveikai.lt" taurės rungtynėse susitiko „Lavango Group“ ir „Kretinga“ komandos. Visas rungtynes pirmavę „Kretingos“ krepšininkai ir toliau lieka be pralaimėjimų - 85:63 (14:21; 20:21; 16:23; 13:20).

Varžybos nuo pirmųjų minučių prasidėjo labai įtemptai. Abi komandos žaidė gynybinį krepšinį ir nei viena komanda neįrodė savo pranašumo. Tik kėlinio gale „Kretinga“ naudodamasi varžovų klaidomis pelnė greitus taškus ir po pirmojo kėlinio rezultatu 21:14 priekyje „Kretinga“.

Antrasis ketvirtis vėl geriau prasidėjo „Kretingos“ ekipai. Ši ir toliau didino savo pranašumą. Po „Lavango group“ paimtos minutinės pertraukėles pastaroji komanda tarsi grįžo į žaidimą, tačiau užteko poros „Kretingos“ komandos atakų ir jie vėl atstatė savo pranašumą – 34:23. O po dviejų kėlinių į ilgąją pertrauką komandos išeina rezultatu 42:34 – „Kretinga“ priekyje.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė. Pirmąją kėlinio pusę geriau pradėję „Lavango Group“ krepšininkai ir vėl nesugebėjo priartėti prie varžovų arčiau, o kretingiškiai vėl greitomis atakomis pelnė taškus ir po triejų kėlinių 65:50 priekyje „Kretinga“.

Ketvirtąjį kėlinį vėl geriau pradėję „Lavango Group“ krepšininkai sužaidus 4 min. priartėjo prie savo varžovų 7 taškais – 68:61. Tačiau kaip ir per kiekvieną kėlinuką, po „Kretingos“ paprašytos minutinės pertraukėlės, pastarieji vėl susikrovė dviženklę persvarą – 73:61. „Lavango Group“ per likusi laika nesugebėjo priartėti prie varžovų, o “Kretinga” šventė pergalę rezultatu 85:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Kretinga“ Kornelijus Stonkus 22 t., 8 at. k. ., 34 n.b.

„Kretinga“ Arimantas Mikaločius – 10 t., 5 rez.p.., 16 n.b.

„Lavango Group“  Eroldas Sova 19 t., 9 at.k., 18 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti