"Gargždų pramogos" keliauja į "Valgyksveikai.lt" taurės superfinalą

"Gargždų pramogos" keliauja į "Valgyksveikai.lt" taurės superfinalą 562

 

Trečiadienį, balandžio 3 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurės lemiame pusfinalio mače akis į akį susigrūmė „Kretinga“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Pergalę rezultatu 85-71 (21-21; 17-9; 20-20; 27-21) iškovojo „Gargždų pramogos“. „Gargždų pramogos“ keliauja į „Valgyksveikai.lt“ taurės superfinalą.

Rungtynių pradžia buvo įtempta, bet rezultatyvi. „Gargždų pramogos“ netruko įgyti dviženklį pranašumą, bet į tai Edgaras Vigelis atsakė 4 tritaškiais paeiliui ir padėjo savo ekipai išlyginti rezultatą. Po pirmo kėlinio švieslentė rodė lygius skaičius 21-21.

Antrajame kėlinyje „Gargždų pramogos“ tiesiog įklampino varžovus gynybos užkardose. Per pirmas septynias kėlinio minutes kretingiškiai nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, o tyla pagaliau nutraukė Eimantas Kupšys, tada ekipą patraukė ir Arnoldas Gudžiūnas ir komanda grįžo į kovą. Po dviejų kėlinių „Gargždų pramogos“ pirmavo rezultatu 38-30.

Trečią kėlinį Arnoldas Gudžiūnas pradėjo metimu iš vidutinio nuotolio, į tai Ernestas Jonkus atsakė tritaškiu ir toliau rungtynių eiga klostėsi lygiai iki tol kol „Kretinga“ spurtavo rezultatu 6-0. Po šio spurto „Gargždų pramogos“ vėl išlygino žaidimą. Po trijų kėlinių Simono Serapino auklėtiniai pirmavo rezultatu 58-50.

Ketvirtą kėlinį „Kretinga“ pradėjo spurtu 6-0 ir sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų. „Gargždų pramogos“ į tai atsakė pora tikslių tritaškių ir vėl nutolo. „Kretinga“ lemiamos minutėmis pradėjo vaikiškai klysti, o tai galutinai palaidojo ekipos šansus pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 85-71.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gargždų pramogos“ Laimonas Remeikis 16t. 11 atk.kam. 29 n.b.

„Gargždų pramogos“ Ernestas Jonkus 26t. 7 atk.kam. 25 n.b.

„Kretinga“ Edgaras Vigelis 23t. 6 rez. perd. 22 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti