Rekordiškai netaikliai mestos baudos nesutrukdė iškovoti pergalės "Autoegidai"

Rekordiškai netaikliai mestos baudos nesutrukdė iškovoti pergalės "Autoegidai" 218

Kovo 5 dieną "Simuvos" taurėje susitiko "VKKM" ir "Autoegida" komandos. Be pagrindinių žaidėjų žaidę "VKKM" jaunimas turėjo pripažinti labiau patyrusių "Autoegidos" vyrukų pranašumą 57:65 (14:19; 16:12; 19:22; 8:12).

Pirmajame kėlinyje rungtynes komandos pradėjo lėtu žaidimu. Abi komandos žaidė nekokybišką krepšinį ir po 5 minučių rezultatas buvo 7:3 "Autoegidos" naudai, ko pasekoje "VKKM" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos sekė "VKKM" spurtas 6:0 ir atsakomosios pertraukėlės paprašė "Autoegida". Po jos "Autoegida" šovė į priekį ir turėjo jau 8 taškų persvarą, tačiau Deivido Kaupio tritaškis sumažino rezultatą iki 14:19.

Antrajame kėlinuke "VKKM" daugiausia Devido Kaupio pastangomis sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau įpusėjus ketviričiui "Autoegida" pirmavo 23:21, kadangi buvo šešiese paprašė minutės pertrukėlės, kuri buvo skirta poilsiui. Po dviejų kėlinukų "Autoegidos" pranašumas buvo minimalus 31:30.

Po ilgosios petraukos "VKKM" bombardavo "Autoegidos" krepšį taikliais tritaškiais metimais vienas po kito, yatingai prie to prisidėjo Dominykas Gurčinas ir didžiąją kėlinio laiko daly "VKKM" buvo priekyje. "Autoegida" per paskutinę kėlinio minutę Daugmanto Maco pastangomis vėl įsiveržė į priekį 53:49.

Ketvirtą kėlinį "Autoegida" pradėjo susikaupę ir energingai, sužaidus vos kiek daugiau nei minutę savo persvarą padidino iki 58:49, ko pasekoje "VKKM" paprašė minutės pertraukėlės.  "VKKM" rungtynių pabaigoje pritrūko šalto proto ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 57:65.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Gytautas Kibelkis "Autoegida" 13 tšk., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blk., 1/14 baudos, 26 nb.

Evaldas Brasas "Autoegida" 19 tšk., 13 atk. kam., 6 kld., 22 nb.

Deividas Kaupys "VKKM" 11 tšk., 15 nb.

Rokas Nikitinas "VKKM" 10 tšk., 15 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti